XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H21A3

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Väliaika
6,1 km
Maali
6,6 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:13:00   18:26 (2)  38:13 (1)  39:46  
2.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  11:43:00   18:31 (3)  39:00 (2)  40:42  
3.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:17:00   18:37 (4)  39:57 (3)  41:32  
4.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:31:00   18:21 (1)  40:03 (4)  41:41  
5.   Peeter Pihl MS Parma  EST  12:39:00   19:44 (7)  40:38 (5)  42:13  
6.   Otto Sund IF Femman  FIN  11:21:00   18:59 (6)  40:46 (6)  42:30  
7.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  12:15:00   18:42 (5)  40:59 (7)  42:31  
8.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  12:53:00   20:02 (9)  41:51 (8)  43:32  
9.   Mikael Donner OK77  FIN  12:19:00   20:41 (12)  42:11 (9)  43:47  
10.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:37:00   21:49 (18)  42:42 (11)  44:14  
11.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  12:11:00   20:39 (11)  42:33 (10)  44:15  
12.   Anders Bäckström IF Femman  FIN  11:47:00         44:23  
13.   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:51:00   19:57 (8)  42:58 (12)  44:35  
14.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  12:17:00   21:14 (13)  44:28 (14)  46:11  
15.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  11:07:00   20:20 (10)  44:35 (15)  46:17  
16.   Ville Sivén Lapuan Virkiä  FIN  11:37:00   21:17 (15)  44:13 (13)  46:18  
17.   Pekka Vesterinen OK Raseborg  FIN  11:09:00   21:22 (16)  45:10 (17)  46:53  
18.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:27:00   21:40 (17)  45:09 (16)  46:58  
19.   Olli Viljakainen Anttolan Urheilijat  FIN  12:09:00   22:33 (23)  46:06 (18)  47:53  
20.   André Bruguière Rasti-Nokia  FIN  12:43:00   21:55 (20)  46:31 (19)  48:15  
21.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  11:25:00   22:09 (21)  46:38 (20)  48:19  
22.   Ilari Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  12:13:00   21:15 (14)  46:43 (21)  48:24  
23.   Olli Suonpää MS Parma  FIN  11:05:00   23:00 (26)  46:48 (22)  48:34  
24.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  11:19:00   21:54 (19)  46:49 (23)  48:35  
25.   Jens Jern OK Raseborg  FIN  12:33:00   23:46 (35)  47:04 (24)  48:45  
26.   Lauri Similä SK Vuoksi  FIN  12:45:00   23:13 (30)  47:44 (25)  49:30  
27.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  12:51:00   22:18 (22)  48:07 (26)  50:03  
28.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:27:00   23:02 (28)  48:17 (27)  50:09  
29.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  11:55:00   24:26 (38)  49:00 (28)  50:44  
30.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:03:00         50:49  
31.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  11:49:00   22:33 (23)  49:15 (30)  50:51  
32.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:33:00   23:06 (29)  49:08 (29)  50:57  
33.   Aleksi Toivola Kemiön Kiilat  FIN  11:29:00   24:15 (37)  49:58 (32)  51:49  
34.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00   23:27 (31)  49:31 (31)  51:53  
35.   Kalle Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  12:07:00   23:00 (26)  50:43 (33)  52:33  
36.   Vili Valjakka Anttolan Urheilijat  FIN  12:41:00   24:51 (39)  51:41 (34)  53:23  
37.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:41:00   25:13 (41)  52:00 (35)  54:01  
38.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:53:00   23:43 (34)  52:21 (37)  54:20  
38.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:01:00   23:28 (32)  52:02 (36)  54:20  
40.   Antton Viljakainen Anttolan Urheilijat  FIN  11:15:00   25:58 (42)     54:29  
41.   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  12:49:00   25:06 (40)  52:44 (38)  54:34  
42.   Mats Lundström OK Raseborg  FIN  12:25:00   23:39 (33)  53:21 (39)  55:28  
43.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  12:23:00   23:59 (36)  53:30 (40)  55:34  
44.   Andreas Sjöholm OK Raseborg  FIN  11:59:00   27:11 (44)  57:10 (41)  59:10  
45.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  12:35:00   22:57 (25)  57:39 (42)  59:23  
46.   Thomas Rehn OK Raseborg  FIN  11:45:00   29:02 (47)  58:22 (43)  1:00:35  
47.   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:11:00   29:18 (48)  59:26 (45)  1:01:28  
48.   Tero Heittola Kyrös-Rasti  FIN  11:39:00   27:18 (45)  59:24 (44)  1:01:41  
49.   Eero Mänty Hirvensalon Heitto  FIN  12:05:00   28:29 (46)  1:01:22 (46)  1:03:34  
50.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  12:03:00   26:49 (43)  1:01:37 (47)  1:03:57  
51.   Antti Norkio Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:29:00   35:36 (49)  1:12:51 (48)  1:14:53  
   Roy Wickholm OK Raseborg  FIN  11:01:00         ei läht.  
   Mikko Salervo OK77  FIN  11:23:00         ei läht.  
   Asgeir Mjösund MS Parma  NOR  11:31:00         ei läht.  
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  11:35:00         ei läht.  
   Matias Kankkunen OK77  FIN  11:57:00         ei läht.  
   Robin Bäckström IF Femman  FIN  12:21:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English