XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

D18

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,8 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:52:00   27:51  
2.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  12:38:00   30:43  
3.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  13:44:00   30:50  
4.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  12:36:00   30:52  
5.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  13:24:00   31:10  
6.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  13:42:00   32:30  
7.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  12:34:00   32:52  
8.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  13:06:00   32:58  
9.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  13:16:00   33:19  
10.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  13:36:00   33:31  
11.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  12:10:00   33:50  
12.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  12:58:00   34:07  
13.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  13:40:00   34:15  
14.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  12:20:00   34:26  
15.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  12:00:00   34:36  
16.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  12:44:00   34:59  
17.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:22:00   35:22  
18.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  13:14:00   35:27  
19.   Heidi Plit Espoon Suunta  FIN  12:40:00   35:28  
20.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:46:00   35:41  
21.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:34:00   35:47  
22.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  12:22:00   36:03  
23.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:14:00   36:49  
24.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  12:48:00   37:12  
25.   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  12:32:00   37:27  
26.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  12:56:00   37:45  
27.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:08:00   38:01  
28.   Varpu Aho Valkeakosken Haka  FIN  12:46:00   38:17  
29.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  12:28:00   38:29  
30.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  12:16:00   38:39  
31.   Elsi Pöllänen Espoon Suunta  FIN  13:12:00   39:10  
32.   Inna Antikainen MS Parma  FIN  12:24:00   39:18  
33.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  13:26:00   39:31  
34.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  12:54:00   39:48  
35.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  13:18:00   39:59  
36.   Jenna Lehtinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:04:00   40:10  
37.   Iina Hasu OK Trian  FIN  13:10:00   41:15  
38.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  12:02:00   42:30  
39.   Roosa Hyvärinen Rastivarsat  FIN  12:08:00   43:33  
40.   Emmi Oksanen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:04:00   44:20  
41.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:26:00   44:40  
42.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  12:42:00   46:01  
43.   Sophia Arrakoski OK77  FIN  12:12:00   47:19  
44.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  13:00:00   48:04  
45.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:50:00   49:36  
46.   Katariina Aaltonen Suunta Jyväskylä  FIN  13:32:00   50:03  
47.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:28:00   50:58  
48.   Michaela Weiss OK77  FIN  13:20:00   51:37  
49.   Julia Ståhle OK77  FIN  12:30:00   57:08  
50.   Liva Westerback OK77  FIN  13:02:00   57:53  
51.   Isabel Donner OK77  FIN  13:38:00   1:00:49  
   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  12:06:00   ei läht.  
   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:18:00   ei läht.  
   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:30:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English