Särkänniemi-suunnistus ja Huippuliiga 2015

H14

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
viim
Maali
2,2 km
 
1.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  9:57:00   10:39 (1)  10:52  
2.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  10:18:00   10:57 (2)  11:10  
3.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  10:14:00   11:32 (3)  11:45  
4.   Onni Sinervä Turun Suunnistajat  FIN  10:35:00   11:35 (4)  11:49  
5.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:06:00   11:51 (5)  12:04  
6.   Joel Schüle Koovee  FIN  10:03:00   11:53 (6)  12:07  
7.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:21:00   12:03 (7)  12:18  
8.   Lauri Aaltonen Hyvinkään Rasti  FIN  9:55:00   12:11 (8)  12:22  
9.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  10:17:00   12:21 (9)  12:34  
10.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  9:52:00   12:26 (10)  12:39  
11.   Wertti Autio Hyvinkään Rasti  FIN  10:28:00   12:39 (11)  12:53  
12.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  10:34:00   12:39 (11)  12:55  
13.   Emil Piippo Kangasala SK  FIN  10:29:00   12:50 (13)  13:02  
14.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  10:20:00   13:04 (14)  13:17  
15.   Sami Raitola Lynx  FIN  10:09:00   13:09 (15)  13:24  
16.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  10:25:00   13:54 (16)  14:08  
17.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   13:56 (17)  14:09  
18.   Pyry Willman Rastikarhut  FIN  10:12:00   14:06 (18)  14:18  
19.   Iiro Virrankoski Espoon Suunta  FIN  10:08:00   14:09 (19)  14:22  
20.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  10:22:00   14:22 (20)  14:38  
21.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä  FIN  9:50:00   14:27 (21)  14:41  
22.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  10:11:00   14:31 (22)  14:44  
23.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  10:33:00   14:32 (23)  14:46  
24.   Atte Saastamoinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:24:00   14:55 (24)  15:07  
25.   Veeti Varjo Espoon Akilles  FIN  10:04:00   15:01 (25)  15:15  
26.   Pietu Jutila Rastikarhut  FIN  9:59:00   15:12 (26)  15:26  
27.   Niilo Väisänen Kangasala SK  FIN  9:56:00   15:33 (28)  15:46  
27.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  10:26:00   15:31 (27)  15:46  
29.   Verneri Kilpeläinen Laihian Luja  FIN  9:51:00   15:33 (28)  15:53  
30.   Kristian Salo OK Trian  FIN  10:32:00   15:46 (30)  16:19  
31.   Eelis Johansson OK Trian  FIN  10:13:00   16:05 (31)  16:22  
32.   Veeti Miikki SK Vuoksi  FIN  10:16:15   16:17 (32)  16:30  
33.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:36:00   16:18 (33)  16:31  
34.   Ville Nisula Teuvan Rivakka  FIN  9:58:00   16:55 (34)  17:08  
35.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  9:54:00   17:17 (35)  17:32  
36.   Vladislav Kolganov Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:10:00   17:53 (36)  18:08  
37.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:27:00   18:18 (37)  18:33  
38.   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  9:53:00   18:30 (38)  18:43  
39.   Viljami Imberg Rastikarhut  FIN  10:30:00   18:51 (39)  19:06  
40.   Veikka Lintula OK Trian  FIN  10:02:00   19:03 (40)  19:18  
41.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   19:19 (41)  19:35  
42.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  10:19:00   19:51 (42)  20:05  
43.   Lauri Viianen Laihian Luja  FIN  10:01:00   19:57 (43)  20:11  
44.   Pyry Eskelinen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:31:00   21:20 (44)  21:33  
45.   Kristian Ketola Koovee  FIN  10:23:00   34:20 (45)  34:43  
   Konsta Kivimäki Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:00:00      hylätty  
   Pyry Anttila Kangasala SK  FIN  10:07:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English