Särkänniemi-suunnistus ja Huippuliiga 2015

D9RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
viim
Maali
1,7 km
 
1.   Emma Elovaara Angelniemen Ankkuri  FIN  11:17:30   7:47 (1)  8:02  
2.   Ella Ryynänen Pihkaniskat  FIN  10:24:30   7:52 (2)  8:12  
3.   Johanna Naskali Kyrös-Rasti  FIN  10:58:30   8:09 (3)  8:27  
4.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  10:54:30   8:14 (4)  8:33  
5.   Sini Hietala Lapuan Virkiä  FIN  10:20:30   8:43 (5)  9:01  
6.   Karoliina Suomalainen Kangasala SK  FIN  10:23:30   8:53 (6)  9:13  
7.   Moona Multala Rajamäen Rykmentti  FIN  10:29:30   9:00 (7)  9:17  
8.   Sara Leppänen Kalvolan Keihäs  FIN  11:00:30   9:09 (8)  9:28  
9.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri  FIN  10:57:30   9:19 (10)  9:41  
10.   Tuulia Laukkanen Tarpian Suunta  FIN  11:13:30   9:42 (11)  10:00  
11.   Meri Väistökoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:39:30   9:45 (13)  10:03  
12.   Venla Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  11:05:30   9:53 (14)  10:08  
13.   Milja Koho Rajamäen Rykmentti  FIN  11:10:30   9:57 (15)  10:13  
14.   Pihla Maasilta Rastivarsat  FIN  10:44:30   9:59 (16)  10:19  
15.   Siina Lampinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:24:30   10:21 (19)  10:43  
16.   Heidi Salonen Koovee  FIN  11:04:30   10:29 (20)  10:47  
17.   Hilkka Nupponen SK Uusi  FIN  10:46:30   10:31 (21)  10:53  
18.   Inka Niemi Kalvolan Keihäs  FIN  10:41:30   10:38 (22)  10:58  
19.   Milja Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  11:02:30   10:44 (23)  11:03  
20.   Annika Rantanen Koovee  FIN  10:25:30   10:44 (23)  11:05  
21.   Ines Ojansuu Hyvinkään Rasti  FIN  10:21:30   10:51 (26)  11:11  
22.   Mikaela Nevalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:35:30   10:48 (25)  11:12  
22.   Kia Mbembela Lynx  FIN  10:37:30   10:53 (27)  11:12  
24.   Olivia Karelo Espoon Suunta  FIN  11:23:30   10:55 (28)  11:19  
25.   Emilia Välimäki Lapuan Virkiä  FIN  10:33:30   11:00 (29)  11:20  
26.   Helmiina Nylund Lapuan Virkiä  FIN  11:21:30   11:00 (29)  11:33  
27.   Aada Forsman Hiidenkiertäjät  FIN  10:48:30   11:17 (34)  11:34  
28.   Ella Keronen SK Vuoksi  FIN  10:53:30   11:12 (32)  11:36  
29.   Ninni Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:47:30   11:25 (35)  11:49  
30.   Suvi Ahtola Espoon Akilles  FIN  10:28:30   11:37 (38)  11:52  
31.   Venla Asunmaa Lapuan Virkiä  FIN  11:18:30   11:32 (36)  12:00  
32.   Eeva Alatalo Lapuan Virkiä  FIN  11:08:30   11:40 (39)  12:03  
32.   Nea Luhtasaari Rasti-Jussit  FIN  11:09:30   11:35 (37)  12:03  
34.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:34:30   11:46 (40)  12:06  
35.   Ilona Pursiainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:32:30   11:53 (41)  12:13  
36.   Meeri Kurttila Navi  FIN  11:20:30   12:03 (42)  12:21  
37.   Iina Leino Karkki-Rasti  FIN  10:40:30      12:48  
38.   Veera Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  11:06:30   12:32 (43)  12:49  
39.   Irinja Mäntylä Rasti-Nokia  FIN  11:15:30   12:47 (45)  13:11  
40.   Martta Västinsalo Lapuan Virkiä  FIN  10:59:30   12:49 (46)  13:19  
41.   Tiia Saar Navi  FIN  11:03:30   12:42 (44)  13:26  
42.   Pihla Niemelä SK Uusi  FIN  10:27:30   13:05 (47)  13:28  
43.   Krista Anttila SK Uusi  FIN  10:56:30   13:14 (48)  13:35  
44.   Saga Ikäheimonen Lynx  FIN  11:07:30   13:22 (49)  13:41  
45.   Matilda Suokko Lapuan Virkiä  FIN  10:38:30   13:32 (50)  13:57  
46.   Sevil Aras Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:43:30   13:41 (52)  14:03  
47.   Hulda Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:16:30   13:53 (53)  14:11  
48.   Liisa Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  11:19:30   14:03 (54)  14:19  
49.   Maija Kumara Laihian Luja  FIN  11:26:30   14:26 (55)  14:44  
50.   Tiia Leppänen Navi  FIN  10:45:30   15:00 (56)  15:29  
51.   Anni Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:14:30   15:23 (57)  15:45  
52.   Kira Holmala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:26:30   15:37 (58)  15:57  
53.   Aino Ketamo Suunta-Sepot  FIN  10:51:30   16:06 (59)  16:30  
54.   Jonna Ikola Lapuan Virkiä  FIN  10:42:30   16:11 (60)  16:40  
55.   Selma Siltanen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:36:30   17:56 (61)  18:18  
56.   Vilma Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:11:30   18:25 (62)  18:43  
57.   Pinja Niskala Tampereen Pyrintö  FIN  10:31:30   18:37 (63)  19:03  
58.   Vilma Kejonen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:25:30   9:43 (12)  20:03  
59.   Henriikka Kiuru Valkeakosken Haka  FIN  10:50:30   10:02 (17)  20:31  
60.   Lauriina Soikkeli Espoon Suunta  FIN  10:52:30   11:01 (31)  21:17  
61.   Eveliina Pajula Kangasala SK  FIN  10:55:30   11:12 (32)  21:36  
62.   Emma Järvi Tampereen Pyrintö  FIN  10:49:30   21:57 (65)  22:43  
63.   Veera Ala-Jaskara Kyrös-Rasti  FIN  10:22:30   22:27 (66)  23:37  
64.   Milla Räisänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:22:30   13:35 (51)  24:03  
65.   Tiia Niittylahti Epilän Esa  FIN  10:30:30   9:09 (8)  29:25  
66.   Anni Leppänen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:01:30   10:06 (18)  30:25  
67.   Netta Lindqvist SK Uusi  FIN  11:12:30   20:20 (64)  30:49  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English