Särkänniemi-suunnistus ja Huippuliiga 2015

D11

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
viim
Maali
1,5 km
 
1.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   7:58 (1)  8:14  
2.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:36:00   8:03 (2)  8:16  
3.   Hetta Niemelä Koovee  FIN  10:56:00   8:49 (3)  9:04  
4.   Essi Multala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:42:00   9:14 (4)  9:28  
5.   Sini Salmi Turun Suunnistajat  FIN  10:40:00   9:30 (5)  9:44  
6.   Fanni Määttälä Espoon Suunta  FIN  11:22:00   9:51 (6)  10:08  
7.   Enna Lehmusvuori Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:40:00   10:00 (7)  10:14  
8.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  11:34:00   10:19 (8)  10:34  
9.   Amanda Yli-Futka Ulvilan Ura  FIN  10:42:00   10:23 (9)  10:38  
10.   Iida Heinäaro Hyvinkään Rasti  FIN  11:31:00   10:33 (10)  10:46  
11.   Ida Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:14:00   10:38 (11)  10:54  
12.   Jaana Haapala Paimion Rasti  FIN  10:49:00   10:41 (12)  10:58  
13.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  10:51:00   10:58 (13)  11:12  
14.   Siiri Pajula Kangasala SK  FIN  10:43:00   11:53 (14)  12:09  
15.   Ella Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:59:00   12:17 (15)  12:37  
16.   Helena Katarina Selin Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:08:00   12:24 (16)  12:39  
17.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  10:47:00   12:30 (17)  12:45  
18.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:10:00   12:33 (18)  12:48  
19.   Saana Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:25:00   12:58 (19)  13:14  
20.   Venla Heinimaa Kangasala SK  FIN  11:12:00   13:04 (20)  13:18  
21.   Tiia Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:54:00   13:07 (21)  13:22  
22.   Kaisa Ahtola Espoon Akilles  FIN  10:52:00   13:11 (22)  13:27  
23.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  11:17:00   13:19 (23)  13:35  
24.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:53:00   13:23 (24)  13:39  
25.   Tinja Varonen Espoon Akilles  FIN  10:29:00   13:28 (25)  13:45  
26.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  11:32:00   13:38 (26)  13:55  
27.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  11:35:00   14:06 (27)  14:21  
28.   Iiris Yliaho Koovee  FIN  11:27:00   14:10 (28)  14:23  
29.   Inka Kivimäki Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:41:00   14:19 (29)  14:35  
30.   Elli Luoma Ulvilan Ura  FIN  11:24:00   14:26 (30)  14:39  
31.   Salla Valio Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   14:33 (31)  14:47  
32.   Kerttu Nupponen SK Uusi  FIN  11:15:00   14:43 (32)  14:59  
33.   Emma Ahvenjärvi Koovee  FIN  10:36:00   14:58 (33)  15:14  
34.   Laura Kemppainen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:34:00   15:18 (34)  15:34  
35.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:28:00   15:50 (35)  16:04  
36.   Elsa Andersson Espoon Akilles  FIN  11:19:00   15:54 (36)  16:08  
37.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:57:00   16:00 (37)  16:15  
38.   Minea Kyckling Rastihaukat  FIN  10:58:00   16:24 (38)  16:40  
39.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  10:30:00   16:31 (39)  16:47  
39.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  11:37:00   16:32 (40)  16:47  
41.   Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  FIN  11:02:00   16:36 (41)  16:50  
42.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  11:00:00   16:52 (42)  17:06  
43.   Doris Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   17:14 (43)  17:28  
44.   Viliina Väisänen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:29:00   17:24 (44)  17:40  
45.   Auri Välimaa SK Vuoksi  FIN  10:44:00   17:56 (45)  18:13  
46.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:31:00   18:44 (46)  18:59  
46.   Linnea Soikkeli Espoon Suunta  FIN  11:45:00   18:44 (46)  18:59  
48.   Emma Hossi Tampereen Pyrintö  FIN  10:45:00   19:45 (48)  20:06  
49.   Lotta Toivonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:07:00   20:14 (49)  20:30  
50.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  11:44:00   20:22 (50)  20:35  
51.   Seena Paavola Espoon Suunta  FIN  10:37:00   20:36 (51)  20:58  
52.   Helen Henriksson Espoon Suunta  FIN  10:46:00   21:30 (52)  21:53  
53.   Vilma Varamäki Lapuan Virkiä  FIN  11:16:00   21:52 (53)  22:12  
54.   Laura Kauppi Laihian Luja  FIN  11:21:00   22:02 (54)  22:16  
55.   Anni Rajala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:23:00   22:02 (54)  22:22  
56.   Senni Siltanen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:18:00   22:14 (56)  22:28  
57.   Vilma Turva Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:39:00   22:52 (57)  23:09  
58.   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:01:00   23:55 (58)  24:10  
59.   Maija Kauppinen Pihkaniskat  FIN  11:06:00   23:57 (59)  24:16  
60.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  11:26:00   27:25 (60)  27:40  
61.   Oona Leino Karkki-Rasti  FIN  10:50:00   29:01 (61)  29:17  
62.   Salla Kaukonen Espoon Suunta  FIN  11:03:00   29:36 (62)  29:49  
63.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  11:05:00   29:57 (63)  30:15  
64.   Iisa Leppänen Navi  FIN  10:33:00   30:02 (64)  30:29  
65.   Kaisa Halme Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:20:00   32:09 (65)  32:27  
66.   Manja Puhakainen SK Uusi  FIN  10:48:00   33:24 (66)  33:41  
67.   Olivia Malkki SK Uusi  FIN  11:41:00   35:15 (67)  36:23  
68.   Inka Sipi Espoon Suunta  FIN  11:38:00   36:17 (68)  36:36  
69.   Ella Ylimäki Lapuan Virkiä  FIN  10:55:00   36:29 (69)  36:52  
70.   Aura Aalto Tampereen Pyrintö  FIN  10:35:00   43:59 (70)  44:13  
71.   Sonja Koudelia Espoon Akilles  FIN  10:38:00   56:55 (72)  57:13  
72.   Viivi Kankaanpää Lapuan Virkiä  FIN  11:46:00   53:20 (71)  1:02:35  
   Aava Martikainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:32:00      ei läht.  
   Noora Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00      hylätty  
   Silja Koskinen Turun Suunnistajat  FIN  11:11:00      ei läht.  
   Kirsikka Heikkinen Espoon Suunta  FIN  11:13:00      hylätty  
   Sara Siikaoja Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:33:00      hylätty  
   Iida Kauppi Laihian Luja  FIN  11:43:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English