Lähtöaika | 2,0 km |
2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Akseli Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 10:29:00 | 14:21 (1) | |||
Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:28:00 | 15:01 (2) | |||
Valter Mårtenson | OK77 | FIN | 10:17:00 | 15:15 (3) | |||
Teemu Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 10:25:00 | 15:29 (4) | |||
Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:27:00 | 15:30 (5) | |||
Ilari Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:03:00 | 15:43 (6) | |||
Oscar Stenbacka | Vaasan Suunnistajat | FIN | 9:47:00 | 16:11 (7) | |||
Antti Rissanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:10:00 | 16:11 (7) | |||
Lasse Laakso | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:16:00 | 16:18 (9) | |||
Väinö Venetjoki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:15:00 | 16:23 (10) | |||
Linus Jern | OK77 | FIN | 9:57:00 | 16:39 (11) | |||
Lauri Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:02:00 | 16:44 (12) | |||
Vesa Nokka | Rasti 88 | FIN | 10:26:00 | 16:50 (13) | |||
Sakari Koivuniemi | Rasti-Nokia | FIN | 10:24:00 | 17:06 (14) | |||
Eero Turkki | Olavin Rasti | FIN | 10:20:00 | 17:30 (15) | |||
Erik Kesti | Rastikarhut | FIN | 9:42:00 | 17:58 (16) | |||
Leevi Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:59:00 | 18:17 (17) | |||
Sakari Koskela | Rasti-Jussit | FIN | 10:18:00 | 18:24 (18) | |||
Matti Kallio | SK Uusi | FIN | 10:12:00 | 18:32 (19) | |||
Pyry Eskelinen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 9:41:00 | 18:57 (20) | |||
Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:58:00 | 19:17 (21) | |||
Pyry Mattila | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:21:00 | 19:30 (22) | |||
Matias Äikäs | Hiidenkiertäjät | FIN | 10:04:00 | 19:36 (23) | |||
Mikael Rautio | Espoon Suunta | FIN | 10:19:00 | 19:42 (24) | |||
Vertti Laitinen | Koovee | FIN | 10:06:00 | 20:03 (25) | |||
Eetu Pohja | Koovee | FIN | 10:22:00 | 20:11 (26) | |||
Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:09:00 | 20:50 (27) | |||
Ilmari Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 9:56:00 | 20:56 (28) | |||
Teppo Luukkonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:39:00 | 21:14 (29) | |||
Leo Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:07:00 | 21:23 (30) | |||
Arttu Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:11:00 | 21:27 (31) | |||
Eemeli Rinta-Koski | Vaasan Suunnistajat | FIN | 9:43:00 | 21:55 (32) | |||
Klaus Haanpää | Paimion Rasti | FIN | 10:13:00 | 22:32 (33) | |||
Topias Uusitalo | Espoon Akilles | FIN | 9:53:00 | 22:36 (34) | |||
Onni Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 10:01:00 | 22:53 (35) | |||
Atte Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:54:00 | 23:12 (36) | |||
Juho Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | FIN | 10:00:00 | 23:23 (37) | |||
Oscar Arén | Pargas IF | FIN | 9:50:00 | 23:41 (38) | |||
Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:14:00 | 24:17 (39) | |||
Lauri Naskali | Kyrös-Rasti | FIN | 9:40:00 | 24:52 (40) | |||
Henri Malmberg | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:08:00 | 25:24 (41) | |||
Jaakko Tiukkanen | Vaasan Suunnistajat | FIN | 9:38:00 | 25:39 (42) | |||
Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | FIN | 9:51:00 | 26:39 (43) | |||
Antti-Jussi Oksa | Tarpian Suunta | FIN | 10:05:00 | 28:19 (44) | |||
Matias Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 9:48:00 | 28:56 (45) | |||
Tomi Kyrönlahti | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 9:46:00 | 30:09 (46) | |||
Tommi Hirvonen | SK Uusi | FIN | 9:52:00 | 36:00 (47) | |||
Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:49:00 | 39:06 (48) | |||
Emil Johansson | IF Brahe | FIN | 9:45:00 | 46:31 (49) |