1 | Helsingin Suunnistajat (501) | 38:27 | Aapo Ikola | 11:23 | ||
2 | Lynx (518) | +2:28 | Juho Kivilaakso | 12:15 | ||
3 | Lynx 2 (519) | +2:33 | Eemil Peltola | 12:16 | ||
4 | Rajamäen Rykmentti (530) | +4:02 | Moona Multala | 15:03 | ||
5 | Helsingin Suunnistajat 2 (502) | +4:56 | Juho Malmi | 15:05 | ||
6 | Hiidenkiertäjät (505) | +5:59 | Hannes Nikkinen | 16:19 | ||
7 | Angelniemen Ankkuri (492) | +6:06 | Emma Elovaara | 14:25 | ||
8 | Kalevan Rasti (509) | +6:41 | Mikko Rönkkö | 14:41 | ||
9 | MS Parma 2 (525) | +6:44 | Jussi Ankelo | 13:43 | ||
10 | Tampereen Pyrintö (533) | +7:58 | Akseli Pesu | 14:17 | ||
11 | Rastikarhut (532) | +8:19 | Paavo Lahti | 14:32 | ||
12 | Valkeakosken Haka (535) | +8:22 | Henriikka Kiuru | 19:01 | ||
13 | Angelniemen Ankkuri 2 (493) | +8:49 | Vilma Lähteenmäki | 14:42 | ||
14 | Espoon Akilles (495) | +8:49 | Oliver Carlsson | 14:53 | ||
15 | Hämeenlinnan Suunnistajat 2 (508) | +9:46 | Aksu Vuorensyrjä | 17:17 | ||
16 | Lynx 4 (521) | +9:49 | Karri Kuusinen | 14:23 | ||
17 | Rajamäen Rykmentti 2 (531) | +10:08 | Jonna Ketonen | 16:17 | ||
18 | Kangasala SK (512) | +10:57 | 14:33 | |||
19 | Lynx 3 (520) | +11:00 | Markus Maronen | 13:03 | ||
20 | Espoon Suunta 2 (497) | +11:12 | Lukas Teuri | 17:20 | ||
21 | Kalvolan Keihäs 2 (511) | +11:49 | Linnea Ojala | 18:42 | ||
22 | Hiidenkiertäjät 2 (506) | +13:59 | Senja Pajari | 16:53 | ||
23 | Koovee (514) | +14:30 | Elias Schüle | 15:45 | ||
24 | Espoon Suunta (496) | +14:54 | Antti Tiainen | 17:38 | ||
25 | OK Trian (526) | +18:35 | Elias Nuottajärvi | 19:21 | ||
26 | Paimion Rasti (527) | +19:54 | Selina Arola | 18:26 | ||
27 | Angelniemen Ankkuri 3 (494) | +19:54 | Artur Emaldynov | 18:41 | ||
28 | Hämeenlinnan Suunnistajat (507) | +20:14 | Eini-Kaisa Maarit Perhola | 22:54 | ||
29 | Kalvolan Keihäs (510) | +20:55 | Eevi Kulju | 20:15 | ||
30 | Punkalaitumen Kunto (529) | +20:56 | Anttoni Mäki-Laurila | 18:55 | ||
31 | Lynx 5 (522) | +21:03 | Tuomas Kuusinen | 15:42 | ||
32 | Espoon Suunta 3 (498) | +23:10 | Niilo Penttinen | 21:41 | ||
33 | Turun Suunnistajat (534) | +23:12 | Pyry Vaho | 22:00 | ||
34 | MS Parma (524) | +24:21 | Antti Huisko | 16:36 | ||
35 | Lounais-Hämeen Rasti (517) | +27:46 | Alina Syrjälä | 21:44 | ||
36 | Espoon Suunta 5 (500) | +32:45 | Venla Teuri | 21:07 | ||
37 | Espoon Suunta 4 (499) | +40:32 | Luukas Hyvärinen | 21:16 |