SM-yö 26.-27.9.2014, Savonlinna

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,4 km
Väliaika
4,4 km
Väliaika
6,0 km
Maali
7,0 km
 
1.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  21:58:00   18:08 (2)  36:58 (2)  50:23 (1)  55:17  
2.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  21:22:00   18:36 (4)  38:26 (3)  50:41 (2)  55:38  
3.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  21:52:00   19:00 (5)  38:31 (4)  50:59 (3)  56:16  
4.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  21:34:00   19:15 (6)  38:46 (5)  51:07 (4)  56:19  
5.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  21:30:00   19:43 (7)  39:33 (6)  52:06 (5)  57:26  
6.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  22:02:00   18:19 (3)  36:49 (1)  53:14 (6)  58:27  
7.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  21:28:00   21:47 (18)  41:42 (10)  54:07 (7)  59:32  
8.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  21:44:00   21:44 (17)  42:43 (12)  54:57 (8)  1:00:04  
9.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  22:00:00   21:18 (13)  42:04 (11)  55:17 (9)  1:00:47  
10.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  22:06:00   21:29 (15)  42:43 (12)  56:32 (13)  1:01:36  
11.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  21:12:00   22:07 (19)  43:37 (16)  56:24 (12)  1:01:40  
11.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  21:26:00   20:25 (10)  41:32 (8)  56:07 (11)  1:01:40  
13.   Elli Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  21:32:00   17:53 (1)  41:19 (7)  55:54 (10)  1:02:33  
14.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  21:06:00   19:59 (8)  41:32 (8)  56:57 (14)  1:02:42  
15.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  21:38:00   22:29 (23)  42:54 (14)  57:55 (16)  1:03:03  
16.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  21:48:00   20:22 (9)  44:49 (20)  57:50 (15)  1:03:14  
17.   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  21:42:00   23:30 (29)  44:51 (21)  58:14 (17)  1:04:12  
18.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  21:10:00   21:32 (16)  45:38 (22)  58:20 (18)  1:04:14  
19.   Marjo Niittynen Koovee  FIN  21:40:00   20:59 (12)  44:13 (17)  59:19 (22)  1:04:20  
20.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  21:36:00   23:58 (31)  44:47 (19)  59:02 (19)  1:04:38  
21.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  21:56:00   24:22 (33)  42:54 (14)  59:15 (21)  1:04:40  
22.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  22:04:00   21:21 (14)  44:33 (18)  59:07 (20)  1:04:51  
23.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  21:46:00   22:13 (21)  47:05 (23)  1:00:55 (23)  1:06:42  
24.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  21:20:00   22:54 (25)  48:12 (24)  1:02:05 (24)  1:07:24  
25.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  20:48:00   22:41 (24)  49:25 (26)  1:03:19 (25)  1:08:53  
26.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  20:34:00   20:32 (11)  49:17 (25)  1:03:31 (26)  1:09:32  
27.   Emma Juga IF Sibbo-Vargarna  FIN  21:18:00   27:44 (39)  49:44 (27)  1:04:44 (27)  1:10:28  
28.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  20:54:00   23:36 (30)  51:43 (31)  1:05:29 (29)  1:11:15  
29.   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö  FIN  21:08:00   26:01 (35)  50:17 (30)  1:05:21 (28)  1:11:34  
30.   Saara Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  20:30:00   23:22 (28)  50:15 (29)  1:05:45 (30)  1:11:50  
31.   Riina Rintamäki SK Uusi  FIN  20:46:00   23:12 (27)  49:56 (28)  1:05:49 (31)  1:12:05  
32.   Outi Sareila MS Parma  FIN  20:44:00   22:14 (22)  52:03 (32)  1:07:28 (32)  1:14:41  
33.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  20:42:00   27:15 (37)  55:34 (37)  1:09:18 (33)  1:15:04  
34.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  21:14:00   24:20 (32)  55:11 (35)  1:10:08 (34)  1:16:18  
35.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  21:00:00   24:51 (34)  54:52 (34)  1:12:33 (35)  1:18:43  
36.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  20:38:00   22:10 (20)  59:12 (39)  1:13:27 (36)  1:19:05  
37.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  21:02:00   26:38 (36)  53:08 (33)  1:13:43 (37)  1:19:45  
38.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  20:40:00   23:09 (26)  58:45 (38)  1:14:06 (38)  1:20:11  
39.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  21:04:00   29:54 (40)  55:26 (36)  1:14:39 (39)  1:21:19  
40.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  21:54:00   27:34 (38)  1:02:31 (40)  1:18:31 (40)  1:25:22  
41.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  20:56:00   30:02 (41)  1:04:15 (43)  1:19:50 (41)  1:25:59  
42.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  20:32:00   30:44 (42)  1:04:01 (41)  1:21:10 (42)  1:27:54  
43.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  21:16:00   33:41 (45)  1:04:08 (42)  1:23:02 (43)  1:29:32  
44.   Sara Lax SK Pohjantähti  FIN  20:52:00   31:37 (43)  1:07:37 (44)  1:23:35 (44)  1:29:36  
45.   Essi Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  20:50:00   34:34 (46)  1:18:07 (45)  1:39:13 (45)  1:47:06  
46.   Saara Laamanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  20:36:00   33:32 (44)  1:38:24 (46)  2:16:19 (46)  2:24:05  
   Erika Uotila Koovee  FIN  20:58:00            ei läht.  
   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  21:24:00            ei läht.  
   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  21:50:00            ei läht.  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  22:08:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English