1 | Pudasjärven Urheilijat (338) | 1:16:16 | Aleksi Härkönen | 21:34 | ||
2 | MS Parma (303) | +5 | Akseli Ruohola | 21:35 | ||
3 | Koovee (305) | +3:34 | Konsta Puranen | 25:00 | ||
4 | Espoon Suunta (326) | +3:54 | Lari Pernu | 22:38 | ||
5 | Hiidenkiertäjät (311) | +4:00 | Benjamin Tulonen | 22:36 | ||
6 | Vehkalahden Veikot (320) | +4:07 | Valtteri Heikkinen | 23:38 | ||
7 | OK Orient (306) | +5:20 | Emil Lönnström | 22:58 | ||
8 | OK77 (316) | +5:42 | Fabian Hällström af | 25:01 | ||
9 | Tampereen Pyrintö 2 (321) | +5:44 | Jonne Pitkänen | 23:18 | ||
10 | Pihkaniskat (327) | +6:19 | Samuli Saukkonen | 24:03 | ||
11 | Kouvolan Suunnistajat (304) | +7:19 | Valtteri Pätäri | 24:23 | ||
12 | Helsingin Suunnistajat 2 (325) | +8:36 | Johannes Louhi | 26:31 | ||
13 | Helsingin Suunnistajat (307) | +9:15 | Topi Syrjäläinen | 21:44 | ||
14 | Navi (301) | +10:49 | Jaakko Mesiäinen | 29:00 | ||
15 | Espoon Suunta 2 (335) | +14:22 | Miika Vehmas | 32:41 | ||
16 | Tampereen Pyrintö 3 (340) | +14:27 | Kiri Huhtanen | 30:47 | ||
17 | Mäntsälän Urheilijat (310) | +15:17 | Dániel Molnár | 29:07 | ||
18 | Lynx (330) | +15:20 | Antti Ursin | 33:11 | ||
19 | Kangasala SK (309) | +16:23 | Eevert Toivonen | 21:55 | ||
20 | Kokkolan Suunnistajat (312) | +16:46 | Lauri Koivumäki | 23:15 | ||
21 | Kymin Suunnistajat (317) | +18:11 | Antti Väyrynen | 26:11 | ||
22 | Hyvinkään Rasti (337) | +21:01 | Oskari Jumppanen | 26:31 | ||
23 | Koovee 2 (324) | +21:13 | Lauri Ketola | 30:12 | ||
24 | Suunta Jyväskylä (315) | +23:19 | Paulus Sulkula | 32:52 | ||
25 | Kangasala SK 2 (336) | +27:29 | Mikko Kemppi | 26:31 | ||
26 | Tampereen Pyrintö (308) | +27:46 | Teemu Eerola | 25:01 | ||
27 | OK Botnia (322) | +33:26 | Mika Sjölund | 49:15 | ||
28 | Lounais-Hämeen Rasti (319) | +35:50 | Paavo Simola | 48:25 | ||
29 | Rastikarhut (318) | +36:17 | Tommi Kukkula | 32:49 | ||
30 | Vehkalahden Veikot 2 (344) | +36:33 | Miro Seppälä | 50:47 | ||
31 | Rastivarsat (314) | +37:05 | Olli Liikkanen | 28:15 | ||
32 | Hämeenlinnan Suunnistajat (329) | +37:17 | Eero Penttilä | 50:56 | ||
33 | MS Parma 2 (339) | +37:38 | Joona Parjanen | 31:18 | ||
34 | Alatornion Pirkat (342) | +42:00 | Juho Korpi | 23:32 | ||
35 | Rasti-Jussit (323) | +42:19 | Aku Hietaharju | 32:19 |