1 | Jussi Herttuala | Aavasaksan Urheilijat | FIN | 12:00:00 |   1 | PMYL |
2 | Ari Luusua | North Adventure | FIN | 12:00:00 |   2 | PMYL |
3 | Juha Matti Ypyä | Team PeeKoo | FIN | 12:00:00 |   3 | PMYL |
26 | Janne Mäkelä | FIN | 12:00:00 |   26 | PMYL | |
27 | Tomi Pöyry | Tornion Vannefixaus | FIN | 12:00:00 |   27 | PMYL |
40 | Jarno Kinnunen | Keminmaa | FIN | 12:00:00 |   40 | PMYL |
4 | Janne Järlström | Lahjattomat | FIN | 12:00:00 |   4 | PM40 |
5 | Pekka Lehtilahti | Loue | FIN | 12:00:00 |   5 | PM40 |
6 | Markus Niemelä | Rovaniemi Ahtletics | FIN | 12:00:00 |   6 | PM40 |
28 | Sami Kokkonen | FIN | 12:00:00 |   28 | PM40 | |
29 | Jari Tryyki | Tornio Harjateräs Oy | FIN | 12:00:00 |   29 | PM40 |
7 | Petri Pohjola | Lahjattomat | FIN | 12:00:00 |   7 | PM50 |
8 | Taisto Puurunen | OlsHe | FIN | 12:00:00 |   8 | PM50 |
30 | Hannu Partanen | Ranua | FIN | 12:00:00 |   30 | PM50 |
37 | Lasse Alaluukas | Lahjattomat | FIN | 12:00:00 |   37 | PM50 |
38 | Antero Kinnunen | Lahjattomat | FIN | 12:00:00 |   38 | PM50 |
9 | Jarmo Rundgren | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 |   9 | PM60 |
10 | Veikko Saapunki | FIN | 12:00:00 |   10 | PM60 |
11 | Anna Kontio | FIN | 12:00:00 |   11 | PNYL | |
12 | Sanna Kreku | FIN | 12:00:00 |   12 | PNYL | |
13 | Heidi Palosaari | FIN | 12:00:00 |   13 | PNYL | |
14 | Maj-Lis Sörmlund | FIN | 12:00:00 |   14 | PNYL | |
31 | Saila Mustajärvi | FIN | 12:00:00 |   31 | PNYL | |
32 | Pia Pohjola | FIN | 12:00:00 |   32 | PNYL | |
35 | Nadjz Lukin | Haparanda | Swe | 12:00:00 |   35 | PNYL |
16 | Sisko Kehus | Kuivaniemen Yritys | FIN | 12:00:00 |   16 | PN50 |
41 | Teija Mäkivuoti | Merilapin Namit | FIN | 12:00:00 |   41 | PN50 |
17 | Ari-Pekka Alafrantti | FIN | 12:00:00 |   17 | PMKU | |
18 | Vesa Matala | FIN | 12:00:00 |   18 | PMKU | |
19 | Marko Myyry | Saukki jc | FIN | 12:00:00 |   19 | PMKU |
20 | Harry Potter | Saukki Jc | FIN | 12:00:00 |   20 | PMKU |
21 | Veli-Matti Rajalampi | Leppälinnuntien Luja | FIN | 12:00:00 |   21 | PMKU |
22 | Petri Vilen | Saukki JC | FIN | 12:00:00 |   22 | PMKU |
34 | Petro Rasmussen | Rovaniemi | FIN | 12:00:00 |   34 | PMKU |
36 | Jukka Vanhapiha | North Adventure | FIN | 12:00:00 |   36 | PMKU |
39 | Heikki Kvist | FIN | 12:00:00 |   39 | PMKU |
23 | Minna Kaarlela | FIN | 12:00:00 |   23 | PNKU | |
24 | Maarit Kumpulainen | FIN | 12:00:00 |   24 | PNKU | |
25 | Katja Pirttikangas | Saukki JC | FIN | 12:00:00 |   25 | PNKU |
42 | Jaana Stolt | Merilapin Namit | SWE | 12:00:00 |   42 | PNKU |
45 | Nadja Niva | FIN | 12:00:00 |   45 | PNKU |
33 | Saija Mustonen | Juoksuliike Oulu | FIN | 12:00:00 |   33 | PN40 |
43 | Outi Vuosku | Merilapin Namit | FIN | 12:00:00 |   43 | PN40 |
44 | Johanna Sandsten | Haparanda SKT Sim | SWE | 12:00:00 |   44 | PN40 |