Starting time | 2,3 km |
3,8 km |
4,0 km |
4,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liisa Anttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 16:14 (1) | 27:19 (1) | 28:33 (1) | |||
Inga Dambe | Paimion Rasti | LAT | 12:00:00 | 18:01 (2) | 29:34 (2) | 30:52 (2) | |||
Enni Jalava | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:41 (3) | 30:22 (3) | 31:40 (3) | |||
Johanna Hulkkonen | KooVee | FIN | 12:00:00 | 20:38 (9) | 31:10 (4) | 32:17 (4) | |||
Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:21 (7) | 32:09 (5) | 33:24 (5) | |||
von Katja Schoultz | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 19:28 (4) | 32:13 (6) | 33:28 (6) | |||
Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:22 (8) | 32:49 (7) | 34:13 (7) | |||
Tuija Kuusela | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 19:52 (5) | 33:17 (9) | 34:28 (8) | |||
Suvi Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 20:49 (10) | 33:13 (8) | 34:36 (9) | |||
Suvi Heittola | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 20:16 (6) | 33:39 (10) | 34:54 (10) | |||
Zlata Malysheva | Russia | FIN | 12:00:00 | 22:29 (14) | 35:07 (11) | 36:25 (11) | |||
Veera Kiuru | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:31 (11) | 35:20 (12) | 36:35 (12) | |||
Ellen Myrskog | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 22:20 (13) | 37:05 (14) | 38:16 (13) | |||
Sanni Norrbacka | Lynx | FIN | 12:00:00 | 22:13 (12) | 37:38 (15) | 39:03 (14) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 24:09 (16) | 38:02 (16) | 39:25 (15) | |||
Johanna Kiiski | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:24 (17) | 39:03 (19) | 40:12 (16) | |||
Alena Bogdanova | Russia | RUS | 12:00:00 | 59:46 (28) | 1:27:11 (28) | 1:29:34 (24) | |||
Sonja Julkunen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:50 (18) | 38:15 (17) | ||||
Anna Elffors | OK Trian | SWE | 12:00:00 | 25:25 (19) | 38:48 (18) | ||||
Sonja Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:07 (21) | 42:39 (22) | 44:21 (18) | |||
Roosa Ruoti | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:35 (20) | 44:42 (24) | 46:29 (21) | |||
Aino Väyrynen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:46 (22) | 40:19 (20) | ||||
Tiina Väre | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 28:02 (24) | 41:09 (21) | 42:34 (17) | |||
Anni Tanskanen | Iisalmen Visa | FIN | 12:00:00 | 27:53 (23) | 43:35 (23) | 45:26 (19) | |||
Piia Latva-Kiskola | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 29:43 (25) | 44:44 (25) | 46:06 (20) | |||
Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 34:21 (26) | 48:56 (27) | 50:10 (22) | |||
Olga Borodulina | Russia | RUS | 12:00:00 | 35:27 (27) | 48:52 (26) | 50:24 (23) | |||
Paula Iso-Markku | Lynx | FIN | 12:00:00 | 23:14 (15) | 36:49 (13) | ||||
Inga Hafizova | Russia | FIN | 12:00:00 | 23:13:36 (29) | 23:14:42 (25) |