Starting time | viimeinen |
1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:43:00 | 9:11 (1) | |||
Veera Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 11:30:00 | 9:54 (2) | |||
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 10:52:00 | 10:18 (3) | |||
Hetta Niemelä | Koovee | FIN | 10:26:00 | 11:00 (4) | |||
Vilma Huhtala | Turun Suunnistajat | FIN | 11:37:00 | 11:10 (5) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:16:00 | 11:11 (6) | |||
Sini Salmi | Turun Suunnistajat | FIN | 10:45:00 | 11:13 (7) | |||
Enna Lehmusvuori | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:07:00 | 11:50 (8) | |||
Inka Haikama | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:36:00 | 12:08 (9) | |||
Merianna Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:15:00 | 12:12 (10) | |||
Essi Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:28:00 | 12:14 (11) | |||
Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 11:28:00 | 12:15 (12) | |||
Kerttu Tuomisto | MS Parma | FIN | 11:24:00 | 12:47 (13) | |||
Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 11:02:00 | 12:51 (14) | |||
Helena Katarina Selin | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 11:25:00 | 13:05 (15) | |||
Noora Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:51:00 | 13:14 (16) | |||
Iiris Karppi | Laihian Luja | FIN | 11:13:00 | 13:16 (17) | |||
Venla Mäkelä | Saarijärven Pullistus | FIN | 10:58:00 | 13:17 (18) | |||
Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:25:00 | 13:39 (19) | |||
Iiris Yliaho | Koovee | FIN | 10:59:00 | 13:46 (20) | |||
Elli Luoma | Ulvilan Ura | FIN | 11:21:00 | 13:49 (21) | |||
Auri Välimaa | SK Vuoksi | FIN | 11:18:00 | 13:54 (22) | |||
Nea Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:37:00 | 13:59 (23) | |||
Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 10:32:00 | 14:12 (24) | |||
Saana Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:27:00 | 14:13 (25) | |||
Veera Heinikangas | Rasti-Lukko | FIN | 11:11:00 | 14:24 (26) | |||
Kaisa Ahtola | Espoon Akilles | FIN | 11:03:00 | 14:41 (27) | |||
Helmi Riihinen | SK Uusi | FIN | 11:23:00 | 14:46 (28) | |||
Siiri Pajula | Kangasala SK | FIN | 11:00:00 | 16:13 (29) | |||
Silja Koskinen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:08:00 | 16:36 (30) | |||
Aida Autio | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:47:00 | 17:17 (31) | |||
Aino Virtanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:20:00 | 17:33 (32) | |||
Kerttu Henttonen | Vallan Suunta | FIN | 11:26:00 | 17:37 (33) | |||
Senni Siltanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:46:00 | 17:50 (34) | |||
Liisa Turkkila | Espoon Suunta | FIN | 10:30:00 | 17:52 (35) | |||
Jenna Lehtinen | Paimion Rasti | FIN | 10:54:00 | 18:51 (36) | |||
Iisa Leppänen | Navi | FIN | 10:34:00 | 19:15 (37) | |||
Laura Terävä | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:35:00 | 19:24 (38) | |||
Venla Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:57:00 | 20:16 (39) | |||
Venla Nyrönen | Saarijärven Pullistus | FIN | 11:32:00 | 20:20 (40) | |||
Tinja Varonen | Espoon Akilles | FIN | 11:12:00 | 20:37 (41) | |||
Milla Vuori | Espoon Akilles | FIN | 11:17:00 | 20:39 (42) | |||
Siiri Oikarainen | Laihian Luja | FIN | 10:36:00 | 21:08 (43) | |||
Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 10:49:00 | 21:25 (44) | |||
Helen Henriksson | Espoon Suunta | FIN | 11:10:00 | 21:56 (45) | |||
Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | FIN | 11:35:00 | 22:11 (46) | |||
Jenni Parkkinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 11:34:00 | 22:38 (47) | |||
Oona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 10:38:00 | 22:59 (48) | |||
Elina Hämäläinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:53:00 | 23:36 (49) | |||
Ella Kaartinen | SK Uusi | FIN | 11:05:00 | 23:44 (50) | |||
Aura Aalto | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:31:00 | 25:25 (51) | |||
Kirsikka Heikkinen | Espoon Suunta | FIN | 11:19:00 | 27:28 (52) | |||
Siru Numminen | Espoon Akilles | FIN | 10:33:00 | 29:21 (53) | |||
Vilma Varamäki | Lapuan Virkiä | FIN | 10:31:00 | 31:27 (54) | |||
Laura Leppä | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 11:01:00 | 31:56 (55) | |||
Heidi Hakso | SK Uusi | FIN | 10:55:00 | 32:43 (56) | |||
Seena Paavola | Espoon Suunta | FIN | 10:42:00 | 33:36 (57) | |||
Venla Määttä | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:22:00 | 35:18 (58) |