Starting time | 1,9 km |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eeva-Liina Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:12:00 | 13:55 (1) | |||
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:32:00 | 15:57 (2) | |||
Veera Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 11:46:00 | 18:31 (3) | |||
Jaana Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:38:00 | 18:40 (4) | |||
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:28:00 | 19:16 (5) | |||
Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:44:00 | 19:25 (6) | |||
Amanda Yli-Futka | Ulvilan Ura | FIN | 12:52:00 | 19:27 (7) | |||
Oona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 11:40:00 | 19:51 (8) | |||
Merianna Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:30:00 | 20:27 (9) | |||
Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 11:34:00 | 21:43 (10) | |||
Kirsi Kontio | Kangasala SK | FIN | 11:16:00 | 21:52 (11) | |||
Iris Hosio | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:18:00 | 22:22 (12) | |||
Iida Heinäaro | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:54:00 | 23:05 (13) | |||
Emilia Pätäri | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:54:00 | 23:27 (14) | |||
Emma Jussila | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:14:00 | 23:48 (15) | |||
Doris Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:06:00 | 23:53 (16) | |||
Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:42:00 | 23:53 (16) | |||
Elmiina Laakso | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:02:00 | 24:04 (18) | |||
Siiri Pajula | Kangasala SK | FIN | 12:28:00 | 25:17 (19) | |||
Kerttu Tuomisto | MS Parma | FIN | 12:48:00 | 25:18 (20) | |||
Sini Salmi | Turun Suunnistajat | FIN | 12:22:00 | 25:44 (21) | |||
Eevi Kulju | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:34:00 | 25:48 (22) | |||
Johanna Helander | MS Parma | FIN | 11:12:00 | 26:11 (23) | |||
Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 11:44:00 | 26:15 (24) | |||
Inkeri Karttila | MS Parma | FIN | 11:56:00 | 26:19 (25) | |||
Mia Jansson | IK Falken | FIN | 11:38:00 | 26:54 (26) | |||
Lotta Laitamäki | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 12:40:00 | 27:10 (27) | |||
Essi Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:32:00 | 27:53 (28) | |||
Heta Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:04:00 | 28:30 (29) | |||
Ronja Gröhn | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:20:00 | 29:05 (30) | |||
Cilia Sandell | OK Raseborg | FIN | 12:16:00 | 29:14 (31) | |||
Emmi Virtala | Pargas IF | FIN | 12:24:00 | 29:14 (31) | |||
Kerttu Siivonen | Rasti-Lukko | FIN | 11:06:00 | 32:08 (33) | |||
Janette Helen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 32:54 (34) | |||
Siiri Alakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:48:00 | 34:04 (35) | |||
Elina Hamppu | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:42:00 | 34:56 (36) | |||
Kerttu Salo | Punkalaitumen Kunto | FIN | 12:18:00 | 36:06 (37) | |||
Inka Kyllästinen | Rasti-Lukko | FIN | 12:08:00 | 37:45 (38) | |||
Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:22:00 | 38:16 (39) | |||
Iiris Pernu | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 38:54 (40) | |||
Noora Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:10:00 | 39:10 (41) | |||
Nea Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:46:00 | 39:15 (42) | |||
Ulrika Rautio | Espoon Suunta | FIN | 11:26:00 | 45:09 (43) | |||
Sissi Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 11:20:00 | 45:15 (44) | |||
Liina Hyyppä | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:24:00 | 45:33 (45) | |||
Iida-Maria Väisänen | Kalevan Rasti | FIN | 11:04:00 | 45:51 (46) | |||
Sini Heinonen | MS Parma | FIN | 12:26:00 | 46:02 (47) | |||
Elli Schroderus | OK Trian | FIN | 11:50:00 | 50:00 (48) | |||
Monique Westerberg | OK Raseborg | FIN | 11:36:00 | 52:03 (49) | |||
Siri Lindroos | OK Raseborg | FIN | 11:02:00 | 54:22 (50) | |||
Sara Snickars | Solf IK | FIN | 11:10:00 | 57:11 (51) | |||
Talvi Tuomasjukka | Paimion Rasti | FIN | 11:52:00 | 1:07:44 (52) |