Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H21E 2. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,1 km
Finish
3,9 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  18:13:00   7:29 (1)  14:04  
2.   Mårten Boström IFK Lidingö  SWE  17:53:00   7:41 (2)  14:06  
3.   Timo Sild Koovee  EST  18:16:00   7:45 (4)  14:10  
4.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  18:15:00   7:41 (2)  14:16  
5.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  17:28:00   7:55 (6)  14:21  
6.   Artem Popov Espoon Suunta  RUS  17:39:00   7:48 (5)  14:30  
7.   Jesse Laukkarinen Paimion Rasti  FIN  17:44:00   8:10 (9)  14:47  
8.   Otto Simosas OK Trian  FIN  17:33:00   8:04 (8)  14:48  
9.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  17:26:00   8:02 (7)  14:52  
10.   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka  RUS  17:30:00   8:10 (9)  15:07  
11.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  17:48:00   8:22 (14)  15:17  
11.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  17:59:00   8:18 (12)  15:17  
13.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  17:27:00   8:17 (11)  15:18  
14.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  18:08:00   8:27 (17)  15:21  
15.   Lauri Sild Koovee  EST  17:49:00   8:35 (20)  15:25  
16.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  18:01:00   8:26 (16)  15:26  
17.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  17:56:00   8:38 (22)  15:29  
18.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  17:51:00   8:18 (12)  15:40  
19.   Tomi Mattila Angelniemen Ankkuri  FIN  17:58:00   8:30 (19)  15:48  
20.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  17:46:00   8:25 (15)  15:49  
21.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  17:36:00   8:29 (18)  15:52  
22.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  17:41:00   8:51 (24)  16:01  
23.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  17:38:00   8:36 (21)  16:06  
24.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  17:52:00   8:42 (23)  16:11  
25.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  18:07:00   9:02 (26)  16:21  
26.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  17:54:00   8:51 (24)  16:26  
27.   Samuli Salmenoja MS Parma  FIN  17:55:00   9:02 (26)  16:29  
28.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  17:32:00   9:11 (29)  16:50  
29.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  18:06:00   9:07 (28)  17:13  
30.   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  17:57:00   9:29 (32)  17:17  
31.   Lok Hin Ma Hongkong  HKG  18:04:00   9:18 (30)  17:26  
32.   Jani Lakanen Koovee  FIN  18:10:00   9:20 (31)  17:29  
33.   Andres Saetalu MS Parma  EST  17:34:00   9:29 (32)  17:33  
34.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  17:47:00   9:59 (35)  17:42  
35.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  17:50:00   9:29 (32)  18:41  
36.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  18:14:00   10:24 (36)  19:00  
37.   Tanel Papp Estonia  EST  17:37:00   10:43 (37)  19:38  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  17:29:00      DQ  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  17:31:00      DQ  
   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  17:35:00      DQ  
   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  17:40:00      DQ  
   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  17:42:00      DNS  
   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  17:43:00      DNS  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  17:45:00      DNS  
   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  18:00:00      DQ  
   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  18:03:00      DQ  
   Valentin Koziavin Russia  RUS  18:05:00      DQ  
   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  18:09:00      DQ  
   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  18:11:00      DQ  
   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  18:12:00      DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English