Starting time | viim |
1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:39:00 | 7:58 (1) | |||
Veera Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 11:36:00 | 8:03 (2) | |||
Hetta Niemelä | Koovee | FIN | 10:56:00 | 8:49 (3) | |||
Essi Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:42:00 | 9:14 (4) | |||
Sini Salmi | Turun Suunnistajat | FIN | 10:40:00 | 9:30 (5) | |||
Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 11:22:00 | 9:51 (6) | |||
Enna Lehmusvuori | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:40:00 | 10:00 (7) | |||
Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 11:34:00 | 10:19 (8) | |||
Amanda Yli-Futka | Ulvilan Ura | FIN | 10:42:00 | 10:23 (9) | |||
Iida Heinäaro | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:31:00 | 10:33 (10) | |||
Ida Kattilakoski | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:14:00 | 10:38 (11) | |||
Jaana Haapala | Paimion Rasti | FIN | 10:49:00 | 10:41 (12) | |||
Kerttu Tuomisto | MS Parma | FIN | 10:51:00 | 10:58 (13) | |||
Siiri Pajula | Kangasala SK | FIN | 10:43:00 | 11:53 (14) | |||
Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:59:00 | 12:17 (15) | |||
Helena Katarina Selin | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 11:08:00 | 12:24 (16) | |||
Iiris Karppi | Laihian Luja | FIN | 10:47:00 | 12:30 (17) | |||
Liisa Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:10:00 | 12:33 (18) | |||
Saana Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:25:00 | 12:58 (19) | |||
Venla Heinimaa | Kangasala SK | FIN | 11:12:00 | 13:04 (20) | |||
Tiia Helminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:54:00 | 13:07 (21) | |||
Kaisa Ahtola | Espoon Akilles | FIN | 10:52:00 | 13:11 (22) | |||
Elmiina Laakso | Kalvolan Keihäs | FIN | 11:17:00 | 13:19 (23) | |||
Nea Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:53:00 | 13:23 (24) | |||
Tinja Varonen | Espoon Akilles | FIN | 10:29:00 | 13:28 (25) | |||
Siiri Lindroth | Karkki-Rasti | FIN | 11:32:00 | 13:38 (26) | |||
Vilma Huhtala | Turun Suunnistajat | FIN | 11:35:00 | 14:06 (27) | |||
Iiris Yliaho | Koovee | FIN | 11:27:00 | 14:10 (28) | |||
Inka Kivimäki | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:41:00 | 14:19 (29) | |||
Elli Luoma | Ulvilan Ura | FIN | 11:24:00 | 14:26 (30) | |||
Salla Valio | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:30:00 | 14:33 (31) | |||
Kerttu Nupponen | SK Uusi | FIN | 11:15:00 | 14:43 (32) | |||
Emma Ahvenjärvi | Koovee | FIN | 10:36:00 | 14:58 (33) | |||
Laura Kemppainen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:34:00 | 15:18 (34) | |||
Oona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 11:28:00 | 15:50 (35) | |||
Elsa Andersson | Espoon Akilles | FIN | 11:19:00 | 15:54 (36) | |||
Lumi Maasilta | Rastivarsat | FIN | 10:57:00 | 16:00 (37) | |||
Minea Kyckling | Rastihaukat | FIN | 10:58:00 | 16:24 (38) | |||
Venla Mäkelä | Saarijärven Pullistus | FIN | 10:30:00 | 16:31 (39) | |||
Charlotta Florström | Espoon Akilles | FIN | 11:37:00 | 16:32 (40) | |||
Emmi Pohjolainen | Lauttakylän Luja | FIN | 11:02:00 | 16:36 (41) | |||
Siiri Oikarainen | Laihian Luja | FIN | 11:00:00 | 16:52 (42) | |||
Doris Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:09:00 | 17:14 (43) | |||
Viliina Väisänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:29:00 | 17:24 (44) | |||
Auri Välimaa | SK Vuoksi | FIN | 10:44:00 | 17:56 (45) | |||
Merianna Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:31:00 | 18:44 (46) | |||
Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 11:45:00 | 18:44 (46) | |||
Emma Hossi | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:45:00 | 19:45 (48) | |||
Lotta Toivonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:07:00 | 20:14 (49) | |||
Veera Heinikangas | Rasti-Lukko | FIN | 11:44:00 | 20:22 (50) | |||
Seena Paavola | Espoon Suunta | FIN | 10:37:00 | 20:36 (51) | |||
Helen Henriksson | Espoon Suunta | FIN | 10:46:00 | 21:30 (52) | |||
Vilma Varamäki | Lapuan Virkiä | FIN | 11:16:00 | 21:52 (53) | |||
Laura Kauppi | Laihian Luja | FIN | 11:21:00 | 22:02 (54) | |||
Anni Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:23:00 | 22:02 (54) | |||
Senni Siltanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:18:00 | 22:14 (56) | |||
Vilma Turva | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:39:00 | 22:52 (57) | |||
Nella Leppänen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:01:00 | 23:55 (58) | |||
Maija Kauppinen | Pihkaniskat | FIN | 11:06:00 | 23:57 (59) | |||
Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | FIN | 11:26:00 | 27:25 (60) | |||
Oona Leino | Karkki-Rasti | FIN | 10:50:00 | 29:01 (61) | |||
Salla Kaukonen | Espoon Suunta | FIN | 11:03:00 | 29:36 (62) | |||
Siru Numminen | Espoon Akilles | FIN | 11:05:00 | 29:57 (63) | |||
Iisa Leppänen | Navi | FIN | 10:33:00 | 30:02 (64) | |||
Kaisa Halme | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:20:00 | 32:09 (65) | |||
Manja Puhakainen | SK Uusi | FIN | 10:48:00 | 33:24 (66) | |||
Olivia Malkki | SK Uusi | FIN | 11:41:00 | 35:15 (67) | |||
Inka Sipi | Espoon Suunta | FIN | 11:38:00 | 36:17 (68) | |||
Ella Ylimäki | Lapuan Virkiä | FIN | 10:55:00 | 36:29 (69) | |||
Aura Aalto | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:35:00 | 43:59 (70) | |||
Viivi Kankaanpää | Lapuan Virkiä | FIN | 11:46:00 | 53:20 (71) | |||
Sonja Koudelia | Espoon Akilles | FIN | 10:38:00 | 56:55 (72) |